Минулого місяця відбулися всеукраїнські та європейські змагання, на яких черкаські спортсмени вибороли призові місця. На звання кращого спортсмена місяця претендували четверо атлетів: легкоатлети Ростислав Голубович і Олексій Кирилін та боксерки Анастасія Ковальчук і Анастасія Шпанюк. Експертна комісія проаналізувала досягнення кандидатів та визначила переможця. Кращою спортсменкою червня стала Анастасія Ковальчук, студентка факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Відділення Національного олімпійського України в Черкаській області відзначить Анастасію та її тренера Віктора Петриченка грамотою та грошовою премією.

Майстер спорту України Анастасія Ковальчук взяла участь у чемпіонаті Європи з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років в італійському місті Розетто. Вона виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 57 кг. Анастасія – вихованка Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Вітаємо Анастасію та її тренера! Бажаємо їм і надалі блискучих перемог!