На факультеті мистецтв відбувся Благодійний звітний концерт кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. На концерті було зібрано 6 109 грн. на потреби підрозділу Збройних Сил України, де служить викладач факультету початкової освіти Євген Гаращук.

Насичена та яскрава концертна програма відбулася за участі народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві», народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», солістів-здобувачів спеціальності 024 Хореографія та творчих колективів здобувачів та випускників кафедри.

Детальніше на сайті

Крім хореографічних композицій глядачі мали можливість переглянути відеоролики про діяльність кафедри хореографії та художньої культури впродовж навчального року: участь у благодійних заходах, співпраця із закладами освіти, хореографічний фестиваль «Квітнева феєрія» та Перший всеукраїнський форум-практикум з українського народного танцю «Уманська мережка».

Щиро дякуємо глядачам за бурхливі овації та за внески на потреби Збройних Сил України! Разом переможемо!