26 березня 2012 року силами професорсько-викладацького складу кафедри економіки підприємства і фінансів на базі інноваційного бізнес-інкубатора відбувся науково-методичний семінар на тему "Агробізнес в Україні: проблеми та перспективи розвитку".

У роботі семінару взяли участь: депутат обласної ради, керівник СФГ «Ладіс» Крохмаль Андрій Аркадійович з доповіддю про оптимізацію бізнес-процесів та ефективне управління агробізнесом, завідувач кафедри економіки підприємства і фінансів д.е.н., професор Музиченко А.С., який ознайомив всіх присутніх з основними ризиками в агропромисловому секторі України. В обговоренні йшлося про те, які кроки необхідно зробити, щоб стимулювати необхідні інвестиції в український аграрний сектор.

До участі в дискусії, що розгорнулася після доповідей, активно долучилися викладачі кафедри економіки підприємства і фінансів, студенти економічного факультету та запрошені.