З вересня 2016 року розпочалося стажування доцентів кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ірини Грітченко та Наталії Гут в університеті Порту (м. Порту, Португалія) в межах реалізації проекту EMINENCE II.

Програма стажування передбачає реалізацію індивідуальних наукових проектів в університеті Порту («Adaptation Models of Increasing School Foreign Language Leaming Quality» та «Migrants’ Language Education») та професійно-фахове стажування, зокрема, зустрічі з провідними фахівцями, відвідування лекцій, семінарів та тренінгів, проведення відкритих лекцій для студентів університету, участь у міжнародних конференціях.

Реалізація цього проекту сприятиме як власне особистісному професійному зростанню викладачів, так і підвищенню авторитету нашого університету на міжнародному рівні, адже університет Порту — один із найпрестижніших ВНЗ Португалії, в якому навчається близько 30000 студентів та працює понад 1500 науково-педагогічних працівників.