Народний аматорський ансамбль народного танцю "Яворина" (художній керівник – Сергій Куценко) успішно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народного танцю «Козацькому роду нема переводу», який відбувся нещодавно у м. Хмельницький - м. Староконстянтинів.

На хореографічне свято прибуло майже 500 учасників із 10 областей нашої держави, 25 танцювальних колективів, щоб показати свою майстерність у виконанні народного танцю.

Наші хореографи зуміли підкорити високоповажне журі професіоналізмом, власною харизмою і талановитим виконанням танцювальних композицій «Привітальна», «Як козаки куліш варили», «Українські самоцвіти», «Їхали козаки». Народний аматорський ансамбль народного танцю "Яворина" одержав кілька почесних нагород ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Козацькому роду нема переводу»: дипломи І ступеня у номінаціях «Хореографічний колектив» та «Хореографічна мініатюра, мала форма (VІ вікова категорія), а також диплом за участь у конкурсі від виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

Дводенна програма фестивалю дала можливість насолодитися мистецтвом танцю, презентоване творчими колективами зі всієї України та провідними артистами і майстрами сцени. Із цікавістю студентська молодь взяла участь у майстер-класах, скуштувала козацький куліш та смачну юшку. Доповнили неймовірну атмосферу свята цікаві екскурсії старовинним містом, в Замок князів Острозьких, музеї виставок-колекцій інструментів, бджільництва, живопису, кераміки, музичних інструментів, скульптури, художніх промислів тощо.