Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини вже понад 15 років успішно співпрацює з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані. В історії нашої співпраці – спільні конференції, літні школи, стажування та стипендіальні програми, академічна мобільність. Паралельне навчання уманських студентів в Польщі відкриває нові можливості: адже це не лише здобуття диплому університету країни Європейського Союзу, це ще й нові горизонти професійного розвитку і нові вершини кар’єрного зростання.

Нещодавно відбулася онлайн-зустріч студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з представниками Інституту Європейської Культури (м. Гнєзно) Університету імені Адама Міцкевича в Познані. В розмові, присвяченій питанням академічної мобільності та можливостям навчання в Гнєзно брали участь директор Інституту Європейської Культури проф. Матеуш Ягер, віце-директор д-р Міхал Дух, проф. Орест Красівський, координатор польсько-українського співробітництва д-р Катажина Єндращик і директор Польського культурно-освітнього центру УДПУ проф. Ігор Кривошея. Польські партнери розповіли про умови навчання в інституті та можливості індивідуальної тракторії навчання для уманських студентів.