Спорт на благо миру та розвитку — ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична й інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя. Спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об’єднанню людей навколо миру, дружби, розвитку і процвітання.

Гордістю Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є викладачі та студенти-спортсмени, серед яких є чемпіони України, Європи та Світу з різних видів спорту. Нині тренера та спортсмени змінили спортивну форму на військову та стоять на захисті своєї рідної Української землі.

Слава Україні!