Події 22 січня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в 1919 році та підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради в 1918 році залишили глибокий слід в історичній пам'яті нашого народу.

Ці події дали українському народу реалізувати своє споконвічне прагнення до свободи і єдності, до етнічної консолідації і територіального об’єднання українських земель у національній Українській державі.

Об`єднавча ідея соборності як ніколи актуальна для нашого сьогодення. В єдності – наша сила. Тільки соборний народ є нацією, здатною протистояти будь-яким ворогам. Лише спільними діями ми можемо зробити наш край економічно й духовно багатим, а незалежну Україну – могутньою європейською державою. Тож нехай День Соборності стане невичерпним джерелом надії на наше краще майбуття.

Дорогі українці! Бажаємо переможного миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку і злагоди в родинах та нових досягнень на благо рідного краю та України! Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Слава всім, хто воює й працює в тилу заради перемоги нашої держави!

Слава всім, хто допомагає!

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за незалежність!

Слава Україні!

Ректорат
Профком
Студрада

Пресцентр УДПУ