Рейтинг Times Higher Education (THE) вважається одним з найбільш впливових глобальних рейтингів університетів. Рейтинг розроблений в 2010 році Times Higher Education спільно з Thomson Reuters в рамках глобального проекту Global Institutional Profiles Project.

Одним із підрозділів рейтингу є THE IMPACT RANKINGS, який вимірює успіхи університетів світу в досягненні цілей ООН у галузі сталого розвитку.

«Цілі сталого розвитку» (ЦСР, відомі також як Глобальні цілі) — ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. Вони замінили Цілі розвитку тисячоліття, термін яких закінчився наприкінці 2015 року. ЦСР ухвалені на період від 2015 до 2030 року і нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань.

Саме ці цілі вимірює THE IMPACT RANKINGS від THE World University Rankings.

Від 27 квітня 2022 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини включений до рейтингу THE Impact Rankings 2022. Завдяки входженню до рейтингу THE Impact Rankings 2022, основною метою якого є популяризація та конкурентоспроможність ЗВО на світовій освітній арені, наш Університет має можливості розширити свою міжнародну освітню та наукову співпрацю, відзначити університет, як інноваційний заклад міжнародного рівня, який дотримується світової парадигми розвитку країн. А найголовніше – можливість запрошувати на навчання іноземних студентів, конкуруючи з провідними інституціями світу.