Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є учасником проекту Mobile+ програми Erasmus+ спільно з Університетом Порту, Португалія. Цей проект націлений на обмін досвідом, покращення міжкультурного спілкування та спільні міжнародні ініціативи між університетами-партнерами.

Програма координується Університетом Порто (м. Порту, Португалія) та був започаткований в липні 2015 року та підтримується Європейською Комісією в рамках програми Еразмус+.

Метою програми є сприяння спільному культурному та освітньому зростанню та кращому взаєморозумінню між Португалією та 26-ма партнерськими країнами і країнами, які реалізовують програму через  заохочення студентів, викладачів та адміністрації до участі, а також передача ноу-хау та передових практик.

mqy0cp81ZWU