Сьогодні відзначається Всесвітній день науки. Його мета - досягнення більш якісної взаємодії науки та громадськості у вирішенні важливих проблем глобального масштабу. Всесвітній день науки за мир і розвиток відзначають у багатьох країнах світу за підтримки різних міжнародних наукових організацій.
Вітаючи професорсько-викладацький склад та студентів УДПУ зі святом, хочеться наголосити, що імідж університету як інтелектуальної школи значною мірою залежить від успішного ведення наукових досліджень – фундаментальних, прикладних, госдоговірних, кафедральних.
Шановні науковці! Бажаємо вам примножувати традиції відомих попередників і підносити славу науки на гордість нашого університету, міста та всієї України. Міцного вам здоров'я, щастя, добробуту, творчого натхнення, нових ідей та їхньої успішної реалізації!
Ректорат |