Щиро й сердечно вітаємо декана історичного факультету Тетяну Кузнець з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук зі спеціальності «Історія України» та її наукового консультанта, доктора історичних наук, професора Аллу Киридон.

У сучасному світі наука і якісна освіта є ключовими умовами для ефективного розвитку суспільства. Воістину велика справа, якою Ви займаєтеся, має величезну значимість для рідної держави, для нашого сьогодення і майбутнього. Ваш труд на шляху до захисту дисертації вимагав не тільки великих знань, а й духовних сил, витримки і навіть мужності.

Нехай Вам творча праця приносить радість, успіхи, а кожен день наближає до нових горизонтів у професії, до визнання та пошани. Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму, творчого пошуку, успішних завершень задуманих справ, небайдужих наслідувачів і талановитих студентів!

Студрада