Нещодавно на факультеті іноземної філології відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської, німецької та французької мов. В олімпіаді взяли участь студенти ІІІ, IV, V курсів навчання.

Переможцями І туру олімпіади з англійської мови стали: Слободяник Олександр (І місце); Зелінська Юлія (ІІ місце); Бурла Вадим (ІІІ місце).

Призові місця з німецької мови серед студентів ІV та V курсів вибороли: Універсал Олена (І місце); Бурла Вадим, Ярова Мар’яна, Кузь Юлія (ІІ місце); Швець Дмитро, Барилюк Сергій, Гопаца Анжела (ІІІ місце).

З французької мови переможцями стали такі студенти старших етапів навчання: Коваленко Богдан, Матізин Ольга, Соколюк Юлія, Садик Катерина (І місце); Зелінська Юлія, Пікулик Анна, Смірнова Олена, Козинська Ірена (ІІ місце); Іремадзе Марина, Циганкова Олена (ІІІ місце).

Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками.

Вітаємо переможців!