Студентська соціально-психологічна служба відсвяткувала свій третій день народження!

Уже три роки поспіль соціально-психологічна служба університету займається активною діяльністю по місту та за його межами, співпрацює з різними організаціями та навчальними закладами, проводить соціальні акції і в університеті, і в притулках, і на вулицях міста…

У забезпеченні організаційних та методичних умов соціально-педагогічної діяльності студентської волонтерської групи провідна роль належить координатору волонтерів університету Ользі Підгорній – від її ініціатив та енергії залежить мікроклімат у колективі однодумців, її творчі проекти завжди відрізняються креативністю та умінням згрупувати людей навколо добрих справ. Волонтерами проведено понад 30 благодійних акцій соціального спрямування.

На свою третю річницю група волонтерів зібралася за солодким столом, вітали одне одного зі святом, ділилися спогадами. А потім обговорювали подальші творчі плани діяльності і співпраці.

ДЯКУЄМО, ВОЛОНТЕРИ, ЗА ВАШУ ГОТОВНІСТЬ ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ!