Студентка факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анжеліка Іщук за представлену роботу на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» нагороджена Дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту УДПУ Микола Гагарін).

Диплом переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки» нашій студентці Анжеліці Іщук вручила член-кореспондент НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Ірина Доброскок.

Член галузевої конкурсної комісії, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, менеджменту освіти й інноваційної діяльності Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради Василь Кузьменко вручив Анжеліці Грамоту асоціації імені Василя Сухомлинського та нову книгу Ольги Сухомлинської «Школа Сухомлинського у Павлиші – погляд крізь призму часу».

Подяку керівникові наукової роботи Миколі Гагаріну за вагомий внесок у підготовку переможниці конкурсу вручила член галузевої конкурсної комісії, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту Херсонського державного університету Ніна Слюсаренко.

Вітаємо із перемогою та бажаємо невичерпних творчих сил, впевнено й сміливо йти до нових здобутків і досягнень!