3 жовтня професорсько-викладацький склад, студентство та почесні гості університету стали учасниками урочистого відкриття нового приміщення Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності (110 аудиторія корпусу №3). Ця подія є яскравим свідченням того, що університет створює найкращі умови для організації науково-дослідницької роботи викладачів, студентів та науковців.

Виконання почесної місії – урочистого перерізання стрічки і відкриття нового приміщення лабораторії було здійснено ректором університету доктором педагогічних наук, професором, членом-кореспондентом Національної академії педагогічних наук України Наталією Побірченко та високоповажними гостями – начальником відділу освіти Уманської міської ради Оксаною Герасименко і начальником відділу освіти Уманської районної адміністрації Оксаною Супрунець.

Лабораторія педагогічної компетентності (завідувач лабораторії – кандидат педагогічних наук, доцент Олена Ярошинська) розпочала свою діяльність ще у 2009 році у зв’язку із підвищенням інтересу освітньої громадськості до проблем формування професійних компетенцій майбутніх педагогів. Лабораторія є структурним підрозділом факультету соціальної та психологічної освіти (декан – кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Кравченко) та має за мету широке залучення професорсько-викладацького складу, докторантів, аспірантів, студентів і вчителів шкіл до дослідження актуальних проблем теорії та методики педагогічної освіти.

Після відкриття нового приміщення Науково-дослідної лабораторії відбувся Регіональний науково-практичний семінар «Компетентний педагог – потреба сьогодення», приурочений до професійного свята – Дня працівників освіти.

Вітаємо науковців лабораторії та бажаємо незгасної творчої енергії, здоров’я, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

Детальний фоторепортаж про відкриття лабораторії можна переглянути тут.