Доброю традицією стала участь викладачів та студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у міжнародних наукових сесіях, які організовує факультет «Atres Liberales» Варшавського університету під керівництвом професора, доктора хабілітованого Єжи Аксера.

З 9 по 16 грудня у міжнародних наукових дебатах «Як ми розуміємо наші спільноти?» брали участь магістрантка історичного факультету Юлія Ярцун та науковий директор Польського культурно-освітнього центру, завідувач кафедри всесвітньої історії та правознавства УДПУ професор Ігор Кривошея. Програма наукового заходу складалася з двох частин: безпосередньо дебатів у Варшаві, що охопили широке коло питань – від міжетнічних й міжконфесійних взаємин до розвитку вищої школи, та виїзду до Вроцлава, який мав назву «Полікультурний Вроцлав».

Вручення сертифіката учасника дебатів Юлії Ярцун

Учасники наукової сесії разом з професором, доктором хабілітованим Робертом Сухарським

Дружня розмова професорів Єжи Аксера та Ігоря Кривошеї