Минулого тижня відбулася зустріч професорсько-викладацького складу природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини з Цариком Любомиром Петровичем – доктором географічних наук, професором, завідувачем кафедри геоекології і методики викладання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Царик Л.П. ознайомився з матеріально-технічною базою природничо-географічного факультету, презентував монографію «Природні умови та ресурси Тернопільщини», провів творчий діалог про специфіку навчання студентів географічних спеціальностей на сучасному етапі.

Викладачі нашого університету також поділились з Любомиром Петровичем своїми науковими доробками за минулі роки. У результаті зустрічі було укладено угоду про співпрацю природничо-географічного факультету нашого університету з географічним факультетом ТНПУ імені Володимира Гнатюка.