Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» й отримав ряд нагород головної події освітньої галузі України.

Наш університет гідно представляв свої новітні практичні напрацювання, інноваційні ідеї та технології в сфері освіти, які не залишились непоміченими з-поміж 785 учасників із 25 регіонів України та 14 країн світу: Польщі, Австрії, Німеччини, Швейцарії, США, Болгарії, Чехії, Литви, Молдови, Грузії, Словаччини, Румунії, Угорщини, Китаю.

Роботу виставки супроводжували змістовні тематичні програми, що включали десятки науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, презентацій, майстер-класів, панельних дискусій за участю провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, педагогів-практиків, представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Жваве обговорення учасників викликала лекція-презентація «Технологічна освіта в новій українській школі», з якою виступив  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри технологічної освіти факультету професійної та технологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини Андрій Терещук. Зацікавились презентацією не лише вчителі загальноосвітніх шкіл та викладачі провідних вузів, але й працівники АПН України.

Експозиція нашого університету привернула до себе увагу відвідувачів своєю актуальністю. У ході роботи виставки наша делегація, яку очолювала проректор із науково-педагогічної роботи Наталія Ревнюк, презентуючи досягнення, у вільному спілкуванні обговорювала можливості співпраці з іншими вузами у різних напрямках - від методичних питань, профорієнтації, вступної кампанії до реалізації друкованої продукції, посібників науковців УДПУ тощо.

Майстер-клас із різьблення по дереву демонстрував викладач факультету професійної та технологічної освіти Віталій Потапкін, а із технікою «Ізоніть» знайомила навчальний майстер цього ж факультету Тетяна Гудзенко.

Виставку нашого університету відвідали почесні гості із НАПН України, відомі вчені української освіти, академіки, професори, зарубіжні гості, представники громадських організацій, видавці, педагоги, які звернули увагу на змістову ґрунтовність матеріалів виставки і високо оцінили якісну підготовку УДПУ.

Перший день виставки завершився урочистим нагородженням освітніх закладів-переможців. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини удостоєний високої нагороди Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України – гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

Золотою медаллю та дипломом Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України УДПУ нагороджений у номінації «Корекційно-розвивальні технології в освіті дітей і молоді з особливими потребами». (До виставки цю тему підготувала кандидат педагогічних наук, доцент Інна Бабій)

Наш університет отримав також сертифікат якості наукових публікацій Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран».

За активну участь у створенні сучасної якісної системи національної освіти Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини нагороджено Дипломом Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України нагороджено ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександр Іванович Безлюлний за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти.

Участь у Восьмій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» надала УДПУ унікальну можливість обмінятися досвідом з іншими учасниками освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів.