Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини підписав додаткову угоду про співпрацю з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі.

Предметом цієї угоди є розширені можливості партнерства між УДПУ та університетом Григорія Сковороди в Переяславі у напрямках міжнародної та проєктної діяльності.

Під час робочої зустрічі у формі круглого столу представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: проректор з міжнародних зв’язків та міжнародного розвитку Володимир Миколайко, проректор з наукової роботи Тетяна Годованюк , декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета та завідуюча кафедрою інформатики та ІКТ  Марія Медведєва обговорили ряд питань щодо написання спільних міжнародних наукових проєктів ERASMUS+ напрямку Jean Monnet з колегами із Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Всі учасники зустрічі висловили сподівання на плідну та довготривалу співпрацю у міжнародному напрямку.