З 15 липня 2015 року аспірантка кафедри психології УДПУ Ірина Ільченко розпочне наукове стажування у Познанському університеті імені Адама Міцкевича (Республіка Польща), яке здійснюватиметься у межах проекту Eminence II на стипендійній основі.

Ірина працюватиме над розробкою дослідження на тему «Гендерна ідентичність молоді країн Центральної Європи». Участь у проекті такого рівня надасть можливість здійснити порівняльний аналіз процесів формування ідентичності польської та української молоді та поглибити інтернаціональну наукову співпрацю.

Вітаємо Ірину Ільченко та бажаємо їй продуктивного стажування, невичерпних творчих сил, нового досвіду, незгасаючого натхнення, подальших перемог на життєвих стежинах та незабутніх вражень від нових емоцій!