10 учасників програми двох дипломів – студенти і викладачі університету – повернулися з міста Лєгніца, де вони успішно склали сесію у Вищій менеджерській школі.

У холі Вищої менеджерської школи, м. Лєгніца

Частину навчальних курсів вони опанували в Умані, а заліки й екзамени складали в Польщі. Викладачі Вищої менеджерської школи відзначили високий рівень підготовки українських магістрантів, а студенти-поляки, що були присутні при представленні їхніх презентацій, зустріли виступи українських студентів оплесками.

Такі програми, що розширюють спектр навчальних спеціальностей, дають змогу отримати, окрім українського, європейський диплом, що дає молоді більше можливостей успішно увійти на сучасний динамічний ринок праці.

Перед поверненням до рідної Умані магістранти провели незабутні дні у мальовничих горах.

На Лисій горі поблизу м. Лєгніца