У добрій невимушеній атмосфері пройшов святковий вогник адміністрації і студентської ради університету, який відбувся в університетському кафе «Золота фортуна».

Новорічну казку для дорослих влаштували Святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька зі своїми помічниками. Щиро вітали всіх з Новим роком ректор університету, професор Олександр Безлюдний, голова студентської ради Катерина Чупіна, проректори та керівники підрозділів.

У світлому, теплому, святково оформленому приміщенні на гостей новорічного вогника чекала цікава розважальна програма, пророцтва від святого Миколая на 2017 рік. Викладачі разом зі студентами змагались в конкурсах, співали пісень, і як діти раділи подарункам. Неформальне спілкування студентів та представників адміністрації університету створювало особливу атмосферу.

Яскраві вогники наповнюють життя позитивними емоціями, світлими почуттями, новою радістю, сподіваннями на здійснення надій і сподівань.