За відповідальне ставлення до дорученої справи, підтримку позитивного іміджу міста в рамках «Народної дипломатії» студентам факультету соціальної та психологічної освіти Юрію Жеребку, Денису Тереньєву, Іллі Задорожньому, Костянтину Кльоцу, Олегу Гарбузову, Володимиру Дубініну, Владиславу Осаулку напередодні Дня працівника соціальної сфери подяки вручила начальник управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, заслужений працівник соціальної сфери України Галина Кучер.

Наші студенти за дорученням керівництва університету і на прохання міської влади надавали допомогу в організації перебування делегації порідненого міста Мілфорд-Хейвон (Великобританія) з нагоди відзначення Дня міста та 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань. Хлопці показали себе як освічені, висококультурні та гостинні господарі, гідно справилися із покладеними на них обов’язками по супроводу гостей із міста-побратима. Ними, майбутніми фахівцями соціальної сфери, гордяться викладачі факультету соціальної та психологічної освіти і щиро дякують батькам за виховання добрих, чуйних особистостей.