Під гаслом «Ми за мир!» на базі факультеті соціальної та психологічної освіти стартувала 2-га зміна Національно-патріотичного табору «ДІЯ».

Відкриття зміни було присвячене вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У рамках роботи Табору 20 лютого відбувся тематичний захід.

Декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко та координатор Національно-патріотичного табору «ДІЯ» Мар`яна Горенко розповіли студентам про необхідність вивчати та пам`ятати історію свого краю та народу, про необхідність патріотизму та любові до своєї країни. З метою відтворення хроніки минулорічних подій на Майдані студенти переглянули документальний фільм «Зима, що нас змінила».

Кадри кінострічки викликали у всіх сумну хвилю спогадів, хвилювання і навіть сльози.

На завершення заходу хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих під час мирних протестів, які віддали життя за європейський вибір України, за гідність нації, право гідно жити на своїй землі.