У Кубку України з городкового спорту серед чоловіків, який відбувся у місті Кременчук Полтавської області, взяв участь студент 25-у групи факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Максим Мельник.

Потрібно сказати, що Максим не новачок у даному виді змагань. Захоплююча й атлетична гра, котра існує більше двох століть, сподобалась хлопцеві тим, що вимагає сили і спритності, влучності і витримки, гарної координації рухів.  З кожним заняттям, вдосконалюючи свою майстерність, Максим виконав всі необхідні нормативи й захистив звання кандидата у майстри спорту України з городкового спорту.

На змаганнях у Кременчуці Максим Мельник був серед переможців, виборовши срібну медаль Кубку України.

Вітаємо тебе, Максиме, й бажаємо подальших перемог!