У серпні розпочалася реалізація програми подвійного диплому нашого університету і Вищою менеджерською школою в м. Лєгніца (Польща). Як наслідок, магістранти й співробітники УДПУ отримують диплом європейського зразка за напрямом «Управління». Серед учасників програми – співробітники університету Заєць Світлана, Коваленко Сергій, Король Інна, магістранти факультету іноземної філології Заболотна Єлизавета, Козак Олександра, магістранти економічного факультету Замулянець Катерина, Гусак Інна, магістрантка факультету соціальної та психологічної освіти Кругла Євгенія, студентка факультету соціальної та психологічної освіти Лаврик Наталя, студентка факультету української філології Кибальчук Юлія.

Навчання проходить у філіалі навчального закладу в м. Єлєня Гура, де їх люб‘язно привітали засновник навчального закладу почесний доктор, інженер Вацлав Демецькі і канцлер Дереза Демецька. Географічне розташування міста просто спонукає студентів до відвідання Кракова, Праги, Дрездена, Саксонської Швейцарії.

Заняття для учасників інтенсивного курсу проводять відомі польські вчені, як то: професор, доктор хабілітований Лєшек Мочульський, екс-міністр народної освіти професор, доктор хабілітований Генрік Беднарський, ректор Державної вищої школи професійної освіти в м. Лєгніца професор, доктор хабілітований Станіслав Домбровський, професор, доктор хабілітований Базилі Назарук, професор, доктор хабілітований, інженер Збігнєв Маларя, екс-міністр справедливості Анджей Чума та ін.

Прийняття присяги студента Вищої менеджерської школи в м. Лєгніца

Засновник Вищої менеджерської школи в м. Лєгніца почесний доктор, інженера Вацлав Демецький вітає уманських студентів

Відвідання м. Краків перенесло учасників програми на кілька століть в минуле

Золотоверха Прага вразила учасників програми неповторним колоритом і атмосферою

У Дрездені учасники програми поринули в чарівні тенета образотворчого мистецтва, мистецтва творення зброї й порцеляни і будівництва архітектурних шедеврів

Заняття з польської мови на горі Хойник біля відомого замку, збудованого в ХІV ст.