28 травня з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей волонтери Студентської соціально-психологічної служби, спільно з Уманським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, підготували театралізоване привітання для вихованців Центру денного перебування для дітей із кризових сімей "Пелюстки довіри".

За підтримки голови профкому університету О.С. Осадчого волонтери вручили вихованцям Центру "Пелюстки довіри" пакунки з канцелярським приладдям та різними дитячими цікавинками, що викликало радість та вдячні усмішки дітей.

Дійство відбулося гучно і урочисто - у формі яскравої подорожі до казкової "Країни Монн", з любов'ю до дітей, з вірою в одвічні цінності - справедливість, любов і добро…