Скоро новорічні та різдвяні свята, отож ФАНи факультету іноземної філології не залишилися байдужими і підготували грандіозне дійство-презентацію. 20 грудня було проведено засідання ФАН клубу (Франція, Англія, Німеччина), що присвячувалося новорічним святам та різдвяним традиціям. Студенти разом з викладачами підготували презентації, слайд-шоу французькою, німецькою, англійською та рідною мовами про історії виникнення та традиційні святкування країн, мови яких вони вивчають, і показали звідки походять різдвяні традиції і в чому їхній сенс. Різдвяна ялинка, панчохи навколо каміну, колядки, фруктовий торт та поцілунки під омелою… і чи не втратили чарівності ці атрибути свята у сучасній Франції, Англії, Німеччині.