В умовах воєнного стану Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини продовжує популяризувати українську вищу освіту за кордоном і розширювати географію співпраці з рекрутінговими компаніями щодо навчання іноземних громадян в університеті.

Компанію Джансу Нанда Ангао Кепітал Маркет Ресорч Інстітут Ко., Лтд. (Jiangsu Nanda Angao Capital Market Research Institute Co., Ltd.) зацікавила можливість навчання в університеті за бакалаврськими й магістерськими освітніми програмам, навчання в аспірантурі та матеріально-технічна база університету.

Представники китайської сторони ознайомилися з матеріально-технічною базою університету й високо оцінили навчально-методичне забезпечення та рівень викладання й умов, які створюються для студентів в університеті.

Сторони сподіваються на плідну й довготривалу співпрацю під мирним небом України.