Другий рік поспіль в університеті проводиться гра КВН на Кубок ректора УДПУ з метою виявлення талановитих особистостей, морального та естетичного виховання студентської молоді, організації її змістовного дозвілля.

Учасниками Розіграшу є команди, які представляють факультети університету. Нещодавно відбулося перше організаційне засідання та знайомство з командами, які заявили свою участь у І турі розіграшу. Цього року за Кубок ректора змагатиметься 11 команд (факультети соціальної та психологічної освіти та фізичного виховання об’єдналися).

Оргкомітет фестивалю, представники міської організації «Уманський КВН» Андрій Опарін та Віталій Фернос разом із членами команд визначили регламент проведення гри та теми конкурсних завдань. Відбірковий тур відбудеться 12–13 листопада в актовій залі УДПУ. Тема цьогорічної гри «Час великих змін».