23 вересня відбулась робоча зустріч делегації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та представників мистецько -  педагогічного факультету Університету імені Адама Міцкевича в м.Каліш (республіка Польща) в межах угоди з Познанським університетом імені Адама Міцкевича.

Основною метою візиту першого проректора Андрія Гедзика та проректора з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимира Миколайка було налагодження співпраці та розвиток стратегічних напрямів міжнародного співробітництва у сферах освіти та науки.

Під час візиту наші представники провели переговори з адміністрацією університету і деканом факультету педагогіки та мистецтв щодо шляхів налагодження співпраці у галузі академічної мобільності викладачів та студентів, спільну науково-дослідницьку роботу та реалізації взаємних навчальних візитів і майстер-класів.

Попереду – партнерська співпраця в освітній та науковій сферах, зміцнення дружніх відносин між ЗВО.