Студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Іванна Ненич посіла ІІІ місце серед дівчат з результатом 44.85 м на Чемпіонаті України з легкоатлетичних метань на честь Заслуженого тренера України Піскунова В.Є. серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Змагання були календарним видом програми змагань на 2017 рік і відбулися  в місті Нова Каховка на стадіоні «Енергія».

80 спортсменів з різних куточків України, які взяли участь у чемпіонаті, змагались упродовж двох днів. Програма протиборств включала метання молота, диска та штовхання ядра. Іванна Ненич своїм виступом забезпечила призове місце.

Вітаємо нашу спортсменку з гідним результатом та бажаємо подальших спортивних перемог!