24 січня 2012 року на базі кафедри маркетингу та гуманітарних дисциплін економічного факультету, науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку нових інтегрованих структур, науково-дослідної лабораторії з проблем державних фінансів України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція “Пріоритети розвитку національної економіки в умовах євроінтеграції України".

У роботі конференції взяли участь 43 учасники із 5-ти вищих навчальних закладів України, представники банківських, фінансових установ та підприємств регіону.

Напрями роботи конференції:

1. Соціально-економічні проблеми розвитку регіонів в умовах інноваційної спрямованості та євроінтеграції.
  2. Теорія та практика ринкових перетворень: інноваційно-інвестиційний аспект.
  3. Проблеми і перспективи розвитку фінансової системи України в умовах входження у світовий економічний простір.
  4. Перспективи розвитку нових інтегрованих структур в АПК.