24 травня на базі факультету соціальної педагогіки та практичної психології відбувся ІІ регіональний науково-методичний семінар «Права дитини: від витоків до сьогодення».

У роботі семінару взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та історії педагогіки, аспіранти, студенти, а також працівники закладів соціальної сфери міста Умані та Уманського району: Декарчук Олександр Сергійович (начальних служби у справах дітей Уманської міської ради), Грохольська Світлана Миколаївна (головний спеціаліст служби у справах дітей Уманської міської ради), Сплодитель Василь Якович (головний спеціаліст з правової освіти населення Уманського міськрайонного управління юстиції), Мельник Марія Іванівна (соціальний педагог Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів ім. Ю.О. Гагаріна – педагогічний ліцей), Шевчук Лариса Борисівна (соціальний педагог ЗОШ № 4), Тихонюк Олексій Володимирович (соціальний педагог ЗОШ № 9).

Дискусії були присвячені наступним питанням: роль соціального педагога у захисті прав дітей, профілактика жорстокого ставлення до дитини, значення сім’ї і школи у правовому вихованні підростаючих поколінь.