Питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання та особливостей вступної кампанії у 2017 році стали предметом обговорення у програмі «У фокусі подій» на обласному телебаченні «Рось».

Радник ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Світлана Цимбал-Слатвінська разом із іншими експертами стала гостем студії. Світлана Володимирівна розповіла про роботу консультаційного пункту, створеного в нашому університеті з метою надання допомоги абітурієнтам під час реєстрації для участі у ЗНО, здійснення інформаційного супроводу тощо, та про ті актуальні питання, які виникають в ході вступної кампанії. Помічник ректора УДПУ також детально ознайомила із системою «широкого конкурсу» та порадила вступникам, що необхідно зробити ще до початку вступу, аби бути конкурентоспроможним абітурієнтом.