28 березня 2024 року на базі Черкаської обласної військової адміністрації відбувся інформаційний захід щодо початку реалізації проєкту «Підтримка запуску програми Interreg Europe/URBACT в Україні».

Фахівці Українського інституту міжнародної політики спільно з Департаментом координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України та за підтримки Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» ознайомили учасників з можливостями, правилами реєстрації та пошуку партнерів для реалізації проєктів програм Interreg Europe та URBACT.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на вищезазначеному заході представляли проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимир Миколайко  та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Наталя Саєнко.

Ці програми є вхідним квитком в європейське співтовариство муніципалітетів та регіонів, можливістю знайти партнерів для реалізації проєктів та підвищити власні компетенції.