За ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора і кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УДПУ відбувся науково-методичний семінар «Перспективи розвитку туризму в Україні». Учасниками заходу були директор туристичного агентства «TUI» Григорій Середа, викладачі та студенти економічного факультету. У ході семінару розглянуто питання про проблеми існуючого стану туристичної галузі України та перспективи її подальшого розвитку, вплив факторів на формування туристичного попиту, якість туристичних послуг.

Григорій Іванович Середа у своєму виступі приділив особливу увагу основним елементам туризму та напрямкам його розвитку в інноваційній діяльності. На думку підприємця в Україні постає проблема, суть якої полягає в необхідності активізації потенціалу туристичної галузі. Її розвиток дасть змогу підвищити зростання соціально-економічних показників підприємств країни, які будуть залежати від того, наскільки успішно і раціонально використовуватимуться рекреаційні ресурси.

Учасники семінару обмінялися думками щодо напрямків удосконалення туристичної галузі України.