Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників,  у яких закінчився термін дії строкового трудового договору (контракту) та посад працівників, які згідно з наказом ректора, зайняті на термін до проведення конкурсу.

Детальну інформацію про перелік вакантних посад та вимоги до претендентів подано у Наказі ректора №350 о/д від 28.04.2016 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» та Положенні «Про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та укладання з ними трудових договорів (контрактів)».

Термін подачі заяв на конкурс — один місяць з дня опублікування оголошення.

Адреса: м. Умань, вул. Садова, 2, тел.: (04744) 4-02-07