Новорічні свята - це з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного тепла і надії.

Напередодні новорічно-різдвяних свят, за ініціативи ректорату, профспілки та студентської ради було проведено багато цікавих та змістовних заходів.

Після Дня св. Миколая відбулися новорічні ранки для дітей співробітників та студентів університету. Дід Мороз та Снігуронька разом з казковими героями - студентами та викладачами різних факультетів, дарували малечі радість та святковий настрій, а завдячуючи профкому кожна дитина отримала цінний приз за участь у конкурсах та розважальних програмах.

До дітей на свято завітали ректор університету Н.С. Побірченко та голова профкому О.С. Осадчий

Цього ж дня силами студентів та викладачів в дитячому притулку для дітей-сиріт була розіграна новорічна вистава та вручені подаруночки. Для малечі притулку - це незабутні враження від зустрічі з казкою.

До того ж студентська рада університету провела благодійну акцію - придбала дітям притулку цифровий фотоапарат та зарядний пристрій.