Науковці Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини увійшли до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України (відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2015 р. №1123). Доктор педагогічних наук, професор Світлана Совгіра буде представляти наш університет у секції «Охорона навколишнього середовища», доктор технічних наук, професор Талят Азізов – у секції «Технології будівництва, дизайн, архітектура», доктор економічних наук, професор Петро Курмаєв – у секції «Економіка». Всього діятиме 23 секції за фаховими напрямами Наукової ради МОН України.

Вітаємо наших науковців з почесною місією представляти Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини в Науковій раді Міністерства освіти і науки України та бажаємо їм плідної роботи!