7 грудня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося чергове засідання обласної Ради ректорів, директорів вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації.

З доповіддю «Про проведення професійної орієнтації учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій» виступив начальник Головного управління освіти і науки Черкаської ОДА Шарапа І.Д.

Про підсумки роботи ІІІ з’їзду працівників освіти доповіла делегат з’їзду – ректор УДПУ Побірченко Н.С.

Також учасники засідання обговорили проект Концепції гуманітарного розвитку України (доповідач проректор з наукової роботи УДПУ Ткачук Л.В.) та лист МОНмолодьспорту України «Щодо фактів порушень організації навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах І–ІІ рівнів акредитації».

Зі всіх розглянутих питань прийнято відповідні ухвали.

Учасники засідання ознайомилися з навчальною базою та досвідом організації навчально-виховного процесу в УДПУ.