В рамках Наукової Інтернет-конференції "Мистецька освіта: теорія, світовий досвід, прогноз", що проходить з ініціативи Науково-дослідної лабораторії педагогічної компетентності та кафедр мистецько-педагогічного факультету університету на сайті "Педагогіка ? це твоє!" (www.zag-pedagogika.at.ua), 16 листопада 2011 р. відбувся Міжнародний науковий семінар в режимі on-line з учасниками конференції з Бразилії. Зокрема, в обговоренні наукових доповідей взяли участь фоніатори, доктори, педагоги Департаменту "Офтальмології, оторіноларінгології і хірургії голови та шиї" факультету медицини университету Штату Сао Пауло в місті Рібейрао Прето.

Коло наукових питань, які були розглянуті на семінарі це:

• мистецька освіта: вітчизняний та світовий досвід;
  • музична підготовка у контексті неперервності;
  • вокальна педагогіка: історія розвитку, теорія та методологія;
  • проблеми розвитку голосового апарату як актуальний аспект світової науки;
  • теоретико-методичні аспекти хореографічної підготовки;
  • образотворче мистецтво: сучасні проблеми підготовки учнівської та студентської молоді та професійна підготовка фахівців у мистецькій галузі.

Запрошуємо науковців до обговорення доповідей на сайт www.zag-pedagogika.at.ua.