28 березня 2011 року за ініціативи студради університету відбувся традиційний конкурс краси і молодості «МІС УДПУ – 2011», в якому взяли участь 12 красунь – по одній представниці від кожного факультету.

Тема цьогорічного дійства – «Загадковий світ Сходу». Конкурс проходив у шість етапів. Перед глядачами поставали різноманітні образи: грізний султан вихвалявся неперевершеними дружинами – дівчата просто зачаровували всіх східним танцем (І етап – «Східний»); бізнес-вумен підкоряли подіум своїм розумом − не злякали їх навіть каверзні запитання ведучих (ІІ етап – «Діловий стиль», ІІІ етап – «Інтелектуальний»); конкурсантки мали змогу продемонструвати свою фотогенічність (ІV етап − «Фотосесія»); красуні розкривали свої надзвичайні дарування (V етап – «Мій талант»); свою неземну ніжність учасниці найщиріше дарували всім присутнім на завершальному етапі конкурсу «Вечірня сукня».

До складу журі увійшли: голова журі − заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Поляков М.А., члени журі: директор товариства «Круїз Авто» Цебрій О.В., доктор технічних наук, професор, дійсний член Академії будівництва України Азізов Т.Н., викладач хореографії Уманського державного педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка Болдирєв А.А., завідувач відділу виховної роботи університету Ревнюк Н.І. За підсумками всіх етапів конкурсної програми перемогу здобула студентка факультету початкової освіти Кудла Анна. Саме вона отримала корону та звання «МІС УДПУ– 2011».

Титул «І віце-міс» дістався Присяжнюк Яні (факультет соціальної педагогіки та практичної психології), «ІІ віце-міс» − Данчишиній Ірині (історичний факультет).

Усі дівчата були оригінальні по-своєму і відзначились у певних номінаціях:

• «Міс оригінальність» - Нікітенко Оксана (фізико-математичний ф-т);
  • «Міс чарівність» - Осадча Олена (ф-т іноземної філології);
  • «Міс ніжність» - Новакова Наталія (економічний ф-т);
  • «Міс артистичність» - Басіста Мар’яна (природничо-географічний ф-т);
  • «Міс грація» - Пею Юлія (ф-т фізичного виховання);
  • «Міс діловий стиль» - Печериця Дар’я (ф-т дошкільної освіти);
  • «Міс елегантність» - Фіголь Катерина (ф-т української філології);
  • «Міс посмішка» - Щур Анастасія (мистецько-педагогічний ф-т);
  • «Міс жіночність» - Ліщинська Тетяна (технолого-педагогічний ф-т).

Дійство проводилося за фінансової підтримки адміністрації та профкому університету, що дало змогу учасницям конкурсу отримати не тільки гарний настрій, а й цінні подарунки.

Слід відзначити активність студентської ради, представниками якої була проведена велика підготовча робота − рекламне та інформаційне забезпечення і безпосередня організація та проведення конкурсу.

Всім відомо, що краси забагато не буває! Конкурс «Міс УДПУ − 2011» дав можливість ще раз у цьому переконатись. Творіть красу, і нехай вона повертається до Вас сторицею!