На факультеті мистецтв університету відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів напряму підготовки «Образотворче мистецтво», під час якого викладачі кафедри образотворчого мистецтва мали змогу оцінити студентські роботи, виконані протягом першого семестру.

Були представлені роботи у різних техніках і різної тематики: академічні постановки, домашні завдання, ІНДЗ, швидкісні зарисовки, етюди та власні творчі роботи – результат знань, умінь і навичок з профільних предметів за семестр. Юні митці продемонстрували гарний професійний рівень виконання робіт, розуміння академічного живопису та рисунку як основ вміння митця, усвідомлення необхідності багато і важко працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

Комісія у складі авторитетних та досвідчених викладачів кафедри образотворчого мистецтва позитивно оцінила результати сумлінної, кропіткої та творчої праці студентів за семестр.