Президент України Віктор Янукович підписав Указ «Про нагородження відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років незалежності України».

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення незалежності України відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років незалежності України» удостоєно КУЗЯ Володимира Григоровича – доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України, завідувача кафедри дошкільної педагогіки і психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Ректорат, профком та весь колектив університету щиро вітає Володимира Григоровича з високою нагородою!