У межах проєкту програми ЕРАЗМУС+Жана Моне викладачі природничо-географічного факультету на чолі із деканом Валерієм Миколайко, завідувачем кафедри хімії, екології та методики їх навчання Світланою Совгірою та студенти-екологи взяли участь у Міжнародній Літній Школі «Кращі Європейські практики з безпеки водних ресурсів» задля досягнення цілей сталого розвитку.

Учасники мали змогу ознайомитися із сучасними викликами в галузі екологічної безпеки водних ресурсів, водними екосистемами національного природного парку «Бузький Гард», оперативним екологічним моніторингом водного середовища, характеристикою водних ресурсів України на основі бази даних глобальної інформаційної системи FAO, сучасними методами обґрунтування санітарно-екологічних попусків з водосховищ тощо.

Друга частина міжнародної школи проходила у вигляді круглого столу, де велась активна дискусія.

За результатами роботи школи учасники отримали сертифікати на 18 академічних годин. Примітною є участь професора Світлани Совгіри у колективній монографії «Water Security».