19 листопада студенти та викладачі мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Образотворче мистецтво» в рамках святкування міжнародного Дня студента здійснили захоплюючу подорож до міста Одеси.

Чарівне місто, яке вважається «перлиною біля моря», славиться своєю героїчною історією, унікальними пам’ятками архітектури, мальовничими вуличками, затишними двориками, привітними жителями з особливим почуттям гумору. Але метою поїздки було не лише ознайомлення з містом, а й налагодження дружніх стосунків з колегами Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського та Одеського художнього училища імені М.Б.Грекова, яке скоро буде святкувати 150-річчя.

З цікавістю ми ознайомилися з навчальними базами цих закладів, оглянули виставку дипломних робіт, відвідали творчі майстерні, аудиторії, поспілкувалися з викладачами і студентами, обговорили спільні проблеми та шляхи співпраці на майбутнє (організація спільних пленерів, виставок, конференцій).

Щиро вдячні керівництву та викладачам цих навчальних закладів за гостинність та теплий прийом!

Багато позитивних емоцій викликала і поїздка до моря. Свіже повітря, шум хвиль,крики чайок – справжнє свято душі!

Попрощавшись з морем і містом, ми повернулися додому, сповнені творчих планів на майбутнє!