На базі фізико-математичного факультету нашого університету та за сприянням адміністрації студентським науковим товариством проведено вечір, присвячений талановитим жінкам, які зробили великий внесок у розвиток науки.

Споконвіку жінки боролися за свої права у суспільстві, за можливість нарівні з чоловіками вести активний спосіб життя і розвиватися не лише у сім'ї, а й у різних сферах діяльності людини, в тому числі у науці.

Студенти розповіли про тих жінок, які прославились в галузі математики, фізики, інформатики та інших царинах. При підготовці семінару юнаки та дівчата дізналися багато цікавого з життя видатних людей. Саме досягнення відомих і славетних стимулюють молодь пов'язати своє життя з наукою та працювати для її розвитку.