В нашому університеті стартувала благодійна акція по збору й утилізації пластикових пляшок, окремо кришечок для подальшої їх переробки та виготовлення протезів або їх частин для поранених воїнів АТО.

До акції долучилися як студенти так і викладачі - кожен приніс з дому пластикові кришечки, щоб хоч якось допомогти та підтримати наших героїв. Кожна група факультету соціальної та психологічної освіти, проявивши фантазію та творчий потенціал, виготовила гарно й цікаво оздоблені пластикові баклажки для збору кришок. Ці «домівки для кришок» будуть розташовані в гуртожитках, по аудиторіях та кафедрах університету.

Не будьте байдужими, долучайтесь до акції! Допоможемо нашим бійцям повернутись до повноцінного життя!!!